Windows perrašymas

windows perrasymasDaugelį kompiuterių savininkų domina kokybiškas ir itin greitas Windows perrašymas bei kitų operacinių sistemų perrašymas, nes tai dažniausiai greičiausias ir kokybiškiausiais sprendimas norint gauti švarų ir virusų neužterštą kompiuterį, kuris veikia greičiau nei kad anksčiau, kitaip tariant, taip, kaip kad tada, kai jūs jį parsinešėte iš parduotuvės ir įsijungėte, taip, jis gali veikti taip pat ir nebenervinti jūsų ilgu krovimusi ir kitomis nesąmonėmis, kurias išdarinėja kompiuteriai su užterštomis operacinėmis sistemomis, ypač, jei savo kompiuteriu leidžiate naudotis vaikams, kurie prisisiunčia įvairiausių failų, galinčių pakenkti jūsų kompiuteriui. Taigi jei pastebėjote, jog jūsų ištikimasis verslo ir pramogų pagalbininkas veikia kur kas lėčiau nei įprastai, ko gero jums reiktų perrašyti operacinę sistemą, kuri yra užsiteršusi ir galite vieną dieną tiesiog netekti svarbių duomenų esančių kompiuteryje, jei virusai pažeis tam tikras failų direktorijas.

Dar viena priežastis perrašyti operacinę sistemą yra jūsų duomenų saugumas, t.y. įvariausių slaptažodžių ir kitų asmeninių duomenų saugumas, nes jei jūsų kompiuteris yra užterštas virusais, gali būti, jog jie vagia jūsų asmeninius duomenis, todėl itin pavojinga naudotis tiek el paštu, tiek el bankininkyste, nes jūsų slaptažodžiai ir kita konfidenciali informacija gali būti nutekinama, o to tikrai nenorite! Itin svarbus šis aspektas jūsų įmonės kompiuteriams, kurie atlieka svarbias ir slaptas operacijas, tad pasirūpinkite, kad duomenys nenukentėtų ir nenutekėtų jau dabar, nes Restarte, kompiuterių taisykloje, esančioje Kaune, Girstupio g. 7, jūsų kompiuteriu bus pasirūpinta taip, kaip turi būti pasirūpinta, o esant poreikiui, kas ypač aktualu įmonėms ir stambioms kompanijoms, galime atvykti į jūsų darbo vietą ir ten atlikti jūsų kompiuterių diagnostiką, o taip pat atlikti tokias paslaugas, kaip kad windows perrašymas. Taigi operacinių sistemų perrašymas gali būti ne tik neskausmingas finansiškai, tačiau ir itin žaibiškas, nes mūsų įmonėje dirba profesionalūs, jauni ir motyvuoti kompiuterių meistrai, kitaip tariant specialistai, pasiruošę jums padėti bet kurioje situacijoje ir bet kurio gedimo atveju!

Jei pastebite, jog jūsų kompiuteris ilgai mąsto, t.y. neatlieka užklausų taip gretai, kaip anksčiau ir įprastai, atvykite pas mus ir mes atliksime visiškai nemokamą diagnostiką, kurios metu paaiškės, ką galime padaryti, jog jūsų kompiuteris veiktų taip, kaip anksčiau, o dažniausiai paaiškėja, jog jam reikalingas windows perrašymas, kuris padeda išvalyti nepastebimus virusus ir kitas šiukšles, stabdančias jūsų ir jūsų kompiuterio darbą.

Operacinių sistemų perrašymas rekordiniu greičiu, tik pas mus, tik Restarte, nes čia gaunate ne tik greitas, ne tik itin kokybiškas paslaugas, tačiau tai gaunate už ypatingą kainą, o svarbiausia, jog tampate mūsų klientu, kuriam taikomas ypatingas dėmesys, pažadame, jog tai jums patiks labiausiai!

Taisymo kainos