Šleifai

Inverteriai ir sleifaiJei pastebite, jog jūsų kompiuterio ekrane rodomas vaizdas kartais dingsta, keičiasi spalvos arba jos ne tokios, kokios turėtų būti, o taip pat dingsta ekrano apšvietimas, tačiau viską matote tarsi per tamsą, neišsigąskite, tai dar nereiškia, kad jūsų kompiuterio ekranas, t.y. matrica sugedo ir ją reikės keisti nauja, o kaip žinote, tai kainuoja itin didelę sumą pinigų, nes tai dar gali būti visiškai kitas gedimas ir jums turėtų padėti tokios mūsų teikiamos kompiuterinės technikos remonto paslaugos, kaip kad šleifų keitimas arba inverterių keitimas! Tiek inverteris, tiek šleifas, tai laidai, detalės, kurios yra atsakingos už vaizdo perdavimą i kompiuterio ekraną, kitaip tariant, matricą, o nuo dažno lankstymo ir kitų faktorių šie laideliai nusilanksto ir pradeda trūkti kontakto, todėl jūs dėl šios priežasties galite ir nebematyti vaizdo.

Tačiau, kaip ir minėjome anksčiau, dar nereikia panikuoti, nes tai nekainuos tiek daug, kiek kainuoja naujo ekrano keitimas, o kainuos kone trigubai pigiau, taigi, jei tai tikrai šleifo ar inverterio gedimas, galėsite džiaugtis nebrangiai sutaisytu savo kompiuteriu ir matyti įprastą vaizdą jau labai greitai! Susisiekite su mumis jau dabar ir susitarkite apie savo kompiuterio pristatymą į mūsų servisą, esantį Kaune, Girstupio g. 7 o jame ir šaunius, jaunus ir malonius darbuotojus, kurie yra visada pasiruošę padėti jums ir paaiškinti, kokie galimi gedimai yra nutikę jūsų kompiuteriui, paskelbs ir preliminarias kainas, o taip jūs galėsite iš anksto planuoti savo išlaidas, žinoma, ne visada tai būna tikslios kainos, nes dar neaiškus tikslus gedimas, tačiau mūsų diagnositka, kurią atlieka patyrę ir profesionalūs meistrai yra visiškai nemokama, o diagnozė užtrunka vos vieną dieną! Taigi jau kitą dieną, o gal net ir tą pačią, jūs jau žinosite ne tik tai, ar jums reikalinga paslauga yra šleifų keitimas ar inverterių keitimas, o taip pat ir visas kainas, galimus variantus ir kitus niuansus, kuriuos mes jums pasakysime visiškai be užuolankų, o svarbiausia, kaip ir visada pasiūlysime pačią geriausią kainą, kuri tikrai jus nustebins!

Kompiuterių taisykla Restartas siūlo neabejotinai pačias geriausias kainas ir tikrai neturi nė vieno konkurento, kuris norėtų ar galėtų bent jau pamėginti varžytis pagal atliekamų taisymo darbų, kaip kad šleifų keitimas ar inverterių keitimas, kokybę ir patikimumą, nes suteikiame ilgalaikes garantijas bei konsultuojame visais kitais kompiuterinės technikos taisymo klausimais visiškai nemokamai, nes ne tik kad mylime savo klientus, tačiau mums iš tiesų rūpi, kaip ir kiek ilgai klientas galės džiaugtis savo kompiuteriu, o mes norime padaryti taip, kad tai truktų kuo ilgiau, taip, mes dirbame tikrai ne tik dėl pinigų, o ir dėl jūsų šypsenų!

Taisymo kainos