Prekyba internetu

Nesvarbu kaip perkate prekes, tačiau galime pripažinti, kad prekyba internetu yra pats greičiausias ir patogiausias būdas apsipirkti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Nereikia stebėtis, kad žmonės vis dažniau tai daro, nes sparčiai tobulėjant technologijoms tai tapo įmanoma padaryti jau prieš dešimtmetį. Taip jau yra kad Lietuvoje pirkimas internetu nors ir yra populiarus, tačiau dar neprilygsta užsienio standartams, dėl to, kad žmonės vis dar nepasitiki elektronine prekyba. Tačiau ką daryti norint pakeisti šį negatyvų požiūrį, kad žmonės labiau domėtųsi elektronine komercija ir prekyba internetu taptų natūraliu dalyku. Tačiau daugumai žmonių kyla klausimas, ką galima pirkti internetu, ir kaip perkant internetu galima sutaupyti nemažus pinigus.

Dažniausiai perkamos prekės internete yra buitinė technika ir kompiuterinė įranga. Tai yra tokios sritys, kurių parduotuvių Lietuvoje yra daugiausiai ir jei bandysiu konkuruoti šioje nišoje tai jums kainuos tikrai nemažai. Žmonės perka šias prekes internetu, nes taip padaryti yra daug pigiau, be to nereikia rūpintis prekės pristatymu, nes ji atvežama tiesiai į namus. Tai taip sutaupote važiavimą į parduotuvę ir neteršiate gamtos. Kitas nemažiau svarbus faktorius, kad Lietuvoje ir kitose šalyse veikia portalai, kuriuose galima apžvelgti prekių kainas. Padarius šį dalykas, sužinote, kur galima surasti pačias pigiausias prekes. Svarbu nepamiršti to, kad apžvelgdami prekes neapsigautumėte, nes kai kurios prekės gali būti iš nepatikimų interneto parduotuvių, o tai reikštų tik vieną – kad yra nemaža galimybė, jog būsite apgautas. Lietuvoje prieš daugiau nei metus nuskambėjo panaši istorija, kai naujai atsidariusi parduotuvė pardavinėjo Apple produkcijos gaminius su penkiasdešimties procentų nuolaida. Iš pradžių buvo teigiama, kad tai yra tik naujai atsidariusios parduotuvės akcija, tačiau kaip tik vėliau paaiškėjo, kad tai buvo puikiai apgalvota afera, dėl to nemažai žmonių prarado nemažai pinigų. Taigi tai šiek tiek sukompromitavo patį elektroninių parduotuvių verslą Lietuvoje. Žinoma, dabar šį įvykį žmonės jau pamiršo, tačiau visada reikia būti atsargiems ir pirma susipažinti su parduotuvės prieš tai vykdyta prekyba, kad būtumėte tikras, tuo, kad nekiltų jokių problemų.

Kitas nemažiau svarbus dalykas, kad internetas mums atvėrė sienas ir dabar Lietuvoje nerandamą produkciją mes galime įsigyti iš užsienio. Tai labai džiugina, nes perkant daiktus iš Europos Sąjungos jums nereikia mokėti jokių muitų, dėl to galite sutaupyti nemažai pinigų. Tačiau vėlgi žmonės perkantys prekes iš užsienio yra susipažinę su tam tikromis sąlygomis. Tos sąlygos yra tokios, kad parsisiuntę prekę iš tarkime Jungtinių Amerikos Valstijų negalite būti tikri tuo, kad jums nereiks mokėti muitų. Be to pats siuntimas taip pat kainuos tikrai nemažai. Tačiau bėda viena nevaikšto, net jeigu ir jums būtų uždėti muitai jūs juos turėtumėte susimokėti, tad visada persiskaitykite įstatymus, nuo kokios sumos reikia mokėti. Taipogi, kitas ne mažiau svarbus dalykas, kad daugumai daiktų taikoma produktų garantija, tačiau taip jau yra, kad gamintojo garantija gali negalioti Lietuvoje. Tai yra nenuostabu, nes Lietuva vis dar nėra iš tų šalių kurios turi tikrąsias Apple parduotuves. Taigi, jos nėra įpareigotos teikti garantinį aptarnavimą, produktams, kurie nėra pirkti jų parduotuvėje. Žinoma, tai šiek tiek liūdina, bet manau jau greitai šios problemos nebebus ir galėsite būti ramūs, dėl produkcijos siuntimo iš kitų šalių. Taigi prekyba internetu iš tiesų atveria sienas ir leidžia pasinaudoti bendros rinkos privalumais.

http://prekybainternetu.eu/

Posted in It naujienos and tagged . Bookmark the permalink. RSS feed for this post. Leave a trackback.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>