Play Station Portable – ką pakeitė ši nešiojama konsolė

Play Station PortableŠi konsolė pasirodė prieš daugiau nei penkerius metus, tačiau netgi ir dabar yra ganėtinai gerai perkama, tačiau sparčiai tobulėjant technologijoms ir atsiradus telefonams su liečiamais ekranais po truputį ši nešiojamų konsolių rinka pradeda prarasti savo rinką. Tad ką per tuos metus pasiūlė Sony pardavinėdama šį įrenginį. Ir kokios funkcijos tuo metu buvo inovatyvios bei stebino žmones įsigyti šį daiktą. Viena geriausių funkcijų, kurias savo laiku pasiūlė PSP, tai el. pašto tikrinimas. Tuo metu visi žaidimų įrenginiai negalėjo pasigirti šiomis funkcijomis. Dažniausiai internetas namuose būdavo ganėtinai lėtas, todėl naudoti internetą greitai prieiga ne visada būdavo įmanoma. Žinoma, nors įrenginys ir turėjo Wi-fi, tai nelabai jam padėjo, nes bevielis ryšis nebuvo paplitęs taip, kaip dabar. Tačiau pati pasiūlyti paslauga, iš tiesų buvo unikali, nes ligi tol nieko panašaus nebuvo nė viename įrenginyje. Tad po to sekę telefonai su bevieliu ryšiu galima sakyti buvo bandymas kopijuoti šio įrenginio potencialą.

Nuotraukų ir video peržiūra. Play station portable tuo metu galėjo pasiūlyti nuotraukų ir video filmų peržiūrą. Reikia prisiminti svarbiausią faktą, kad tuo metu nebuvo jokių plančetinių kompiuterių, todėl pademonstruoti nuotraukas ar nufilmuotos video, per TV ekraną, neprijungiant kompiuterio buvo didelė naujovė. Daug pirkėjų šia galimybe naudojosi, be to kiekvienas kelionės metu galėjo žiūrėti filmus ir taip pagreitinti kelionę. Tai buvo puikus multimedijos įrenginys, kurio nebuvo anksčiau. Tad jis puikiai tiko keliaujantiems ir daug laiko praleidžiantiems kelyje. Nemažiau svarbu, kad tuo metu, jau buvo pasirodęs Apple iPod grotuvas su spalvotu ekranu, tačiau jis šiam įrenginiui prilygti negalėjo, nes jų ekranų dydžiai ir kokybė kardinaliai skyrėsi, todėl būtent šioje vietoje Sony turėjo nemažą privalumą. Taipogi pats nuotraukų ir video sukėlimas į įrenginį buvo daug paprastesnis, nei tai yra su iPod. Norint sukelti failus į Apple gaminį reikėjo naudoti iTunes programinę įrangą, kuri iš tiesų daugumai vartotojų nelabai patiko. Vienaip ar kitaip tuo metu žmonės buvo tiesiog pamišę dėl Apple MP3 grotuvų, tad jie buvo perkami ypač sparčiai. Tai yra galbūt labiau, jei lygintume juos su iPad ar iPhone. Žinoma vienintelė problema, kurią turėjo PSP tai buvo jo talpa. Talpos praktiškai nebuvo ir ją padidinti buvo galima, tik naudojant atminties korteles, kurios buvo gaminamos pačios Sony ir kainavo tikrai per daug.

Žaidimai. Žinoma, svarbiausias dalykas, kurį pasiūlė PSP yra žaidimai. Tuo metu nebuvo jokių alternatyvų PSP, jei žvelgsime į grafinę pusę. Nė vienas įrenginys negalėjo prilygti PSP, nes turėjo gana daug žaidimų, tačiau ko Sony neplanavo, tai kad panašiu metu pasirodė Nintendo Gameboy konsolė. Ši gal ir nebuvo pati greičiausia ir galingiausia. Negalėjo pasiūlyti interneto, nuotraukų ir video pažiūros, tačiau galėjo pasigirti tokiais žaidimais kaip Super Mario ir kitais senaisiais hitais. Visi šie hitai yra ypač populiarūs tiek senųjų, tiek naujųjų žaidėjų tarpe, todėl išskirtinė senoji žaidimų kolekcija, padėjo vienodai konkuruoti su Sony PSP, nors ir ši turėjo begales naujų nežinomų žaidimų. Taigi šioje vietoje šios abi kompanijos konkuravo viena su kita, tačiau galiu pasakyti, kad geriau pritraukti vartotojus pavyko būtent Nintendo.

Naujasis PS Vita. Nors šis įrenginys irgi gali pasigirti puikia grafika, tačiau Sony kaip visada pamiršta, kad grafika nėra pats svarbiausias dalykas. Visi puikiai žinome, kad dabar kai kiekvienas išmanusis telefonas tampa vis galingesnis įsigyti žaidimų įrenginį nėra labai praktiška vien dėlto, kad jis ne visada yra po ranka. Tad kam leisti pinigus, jei galima visada pažaisti su telefonu. Šį klausimą reiktų adresuoti Sony, kad ji paaiškintų, kam yra reikalingas šis įrenginys, kuris neturi jokios perspektyvos.?

Posted in It naujienos and tagged . Bookmark the permalink. RSS feed for this post. Leave a trackback.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>