Klaviatūrų keitimas

klaviaturu keitimasKlaviatūrų keitimas – dar vienas iš dažniau pasitaikančių, mūsų kompiuterių taisymo darbais užsiimančios kompiuterių taisyklos Restartas, darbų, kuris iš tiesų nėra sudėtingas, tačiau reikalauja gana nemažo kruopštumo bei atidumo, nes dažniausiai reikalinga užsakyti klaviatūrą iš tiekėjų, tačiau kaip žinote klaviatūrų modelių yra labai daug ir skirtingų, todėl turime išrinkti jūsų senąją neveikiančią ar pažeistą klaviatūrą ir išsiaiškinti būtent kokia jungtis ir koks serijinis modelis yra jūsų senosios klaviatūros, kad galėtumėme užsakyti originalią klaviatūrą, kuri jums tarnaus ilgai ir galėsite kokybiškai dirbti toliau!

Taigi, jei užliejote savo nešiojamąjį kompiuterį bet kokiu skysčiu, pvz, pienu, vandeniu, alumi ar arbata, visų pirma išdžiovinkite kompiuterį ir jokiu būdu neįjunkite jo, kol neišvalote jo vidaus ir nepašalinate skysčio ar kitos skystos masės likučių, nes taip galite pažeisti savao kompiuterio motininę plokštę ir sukelti trumpą jungimą, kurio metu pasižeidžia kompiuterio mikroschemos. Taigi, išdžiovinę kompiuterį, pamėginkite jį įjungti – jei jis neįsijungia, atneškite pas mus ir mes mėginsime atlikti kompiuterio detalių plovimą, kuris gal būt padės atgaivinti jūsų kompiuterį. Jei įsijungia – dar nereiškia, kad viskas bus gerai, nes daugeliu atvejų pasižeidžia kompiuterio klaviatūra, o tai reiškia, jog vis tiek reikia atlikti kompiuterio plovimą, o tada jau sėkmės ir laimės dalykas, ar klaviatūra veiks, ar veiks visi klavišai i t.t. Jei neveiks, tada mes jums pasiūlysime net keletą variantų – tai klaviatūrų keitimas, t.y. galite rinktis dėvėtą klaviatūrą, kuri veiks lygiai taip pat gerai, kaip kad jūsų senoji, tačiau taip pat bus jau dėvėta, tačiau, kita vertus, tikrai sutaupyste, nes tokia klaviatūra kainuoja pigiau, o jos patikimumas didelis, nes ją sugadinti įmanoma tik užpilant ar kitaip pažeidžiant išoriškai. Žinoma, jei norite naujos klaviatūros, tai mes irgi galime padaryti – užsakysime jūsų modelio klaviatūrą ir galėsite džiaugtis nauja klaviatūra!

Net ir užlieję savo kompiuterio klaviatūrą galite tikėtis, jog jūsų darbai nesustos, nes jei informuosite mus kaip įmanoma greičiau, mes žaibišku greičiu surasime jūsų reikiamą klaviatūrą, kurią pakeisime tiesiog vietoje ir labai greitai, todėl savo kompiuteriu, kuris veiks taip kaip ir anksčiau, galėsite džiaugtis neįtikėtinai gretai ir nepajusite jokio diskomforto, o jūsų darbai nesustos nė akimirkai!

Klaviatūrų keitimas pačiomis geriausiomis kainomis tik pas mus Restarte, tik profesionalių meistrų pagalba jums žaibišku greičiu, nes savo klientams teikiame tik pačias kokybiškiausias paslaugas, nes puikiai žinome, jog tik tokiu būdu klientas gerbs ir prisimins mus, kaip kompiuterinės technikos taisyklą, galinčią daryti stebuklus!

Taisymo kainos